Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو

کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو

پائولو کوئلیو (به پرتغالی: Paulo Coelho) (زاده ۲۴ اوت ۱۹۴۷) نویسنده معاصر برزیلی است. رمان‌های او بین مردم عامه در کشورهای مختلف دنیا پرطرفدار است. او از سال ۲۰۰۷ سفیر صلح سازمان ملل در موضوع فقر و گفتگوی بین فرهنگی است.

کیمیاگر اثر جاودانه پائولو کوئلیو نویسنده مشهور برزیلی است که در سال ۱۹۹۳ منتشر، کتاب کیمیاگر علاوه بر محوریت داستانی جذاب و هیجان انگیز ، به تشدید روحیه تلاش و عدم نا امیدی در مخاطب میشود .
در واقع کوئلیو با یک داستان عامی به توضیح این مساله میپردازد که انسان ها چقدر ساده از کنار آرزوهای خود میگذرند و از دست دادن هر فرصت و جایگاه و هر مورد دیگری را بر گردن قسمت می اندازند .
در طی داستان نویسنده به زیبائی تلاش های یک انسان و رنج های او را در مسیر رسیدن به خوشبختی و موانع پیش روی وی را به تصویر میکشد و مفهوم امید و آرزو در برابر سختی و نا امیدی شرح میدهد .

خلاصه کتاب:
کتاب صوتی کیمیاگر اثر پائولو کوئلیو که توسط محسن نامجو روایت می شود، درباره‌ی جوانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که چوپان می‌شود تا زادگاهش را در اندلس ترک کند و دنیا را ببیند. در این مسیر به شمال افریقا می‌رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پیدا کند.
در راه، با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می‌داند، و یک کیمیاگر آشنا می‌شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا می‌شود. همه‌ی این افراد، سانتیاگو را در مسیر جست و جویش هدایت می‌کنند. هیچ کس نمی‌داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می‌تواند بر موانع راهش در صحرا غلبه کند؟ اما چیزی که در آغاز ماجراجویی کودکانی به نظر می‌رسید، سرانجام به جست و جوی گنجی مبدل می‌شود که فقط در درون می‌توان آن را یافت. تحقق بخشیدن به افسانه‌ی شخصی یگانه وظیفه‌ی آدمیان است. همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری، سراسر کیهان همدست می‌شود تا بتوانی این آرزو را تحقق بخشی .

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت بنحم

فسمت ششم

قسمت هفتم

قسمت هشتم

قسمت نهم

قسمت دهم

قسمت یازدهم

قسمت دوازدهم

قسمت سیزدهم

قسمت چهاردهم

قسمت بانزدهم

قسمت شانزدهم

قسمت هفدهم

قسمت هجدهم

قسمت نوزدهم

قسمت بیستم

قسمت بیست و یک

قسمت بیست و دو

قسمت بیست و سه

قسمت بیست و چهار

قسمت بیست و بنج

 

قسمت بیست و شش

قسمت بیست و هقت

قسمت بیست و هشت

قسمت بیست و نه

قسمت سی

قسمت سی و یک

قسمت سی و دو

قسمت سی و سه

قسمت سی و چهار

این هم نسخه PDF برای دانلود شما

کلیک کنید برای دانلود نسخه الکترونیکی کتاب کیمیاگر

کی این تصویر بایین یادش هست؟
مربوط به کدام قسمت کتاب هست؟

نظرات

ارسال نظر

خوش آمدید

ما را به دوستان خود معرفی کنید

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی

....

دناگرام، شبکه اجتماعی فروش اینترنتی

فروشگاه رایگان برای همه

درگاه پرداخت مستقیم، بدون کمیسیون و بدون هزینه اولیه، کارکرد آسان و سریع

 

آمار

  • بازدید امروز: 26
  • بازدید دیروز: 12
  • بازدید کل: 31066